Dzisiaj mamy:
system_inf_przestrz.png logo_bip2.png

Oficjalna strona internetowa Gminy Narew

Oficjalna strona internetowa Gminy Narew

Tłumacz stronę

Start arrow Archiwalne nagrania video
Archiwalne nagrania video

 

Zapraszamy wszystkich Internautów do odwiedzenia multimedialnego działu na naszej stronie internetowej. Znajdą tu Państwo archiwalne nagrania video z wydarzeń odbywających się w Gminie Narew i nie tylko w latach 1989-2009. Jest to unikalny zbiór starych nagrań video, pochodzący jak się okazuje, z dosyć bogatej kolekcji filmów video Narwiańskiego Ośrodka Kultury, a także z nieco nowszych zbiorów Gminnej Biblioteki Publicznej. W sumie w archiwum znajdują się 54 filmy o łącznym czasie emisji blisko 27 godzin. Choinka dla dzieci w Narewskim Ośrodku Kultury (1994)
choinka nokSpotkanie choinkowe dla dzieci zespołu NOK, które odbyło się 22 stycznia 1994 roku w Narewskim Ośrodku Kultury w Narwi. Publiczność mogło obejrzeć występ dziecięcego zespołu Narewskiego Ośrodka Kultury w Narwi pod kierownictwem Aleksandra Łojko.
Czytaj całość
 
Festiwal Piosenki Białoruskiej (1994)
piosenka bialoruskaEliminacje Festiwalu Piosenka Białoruska, które odbyły się 12 maja 1994 roku w Bielsku Podlaskim. Podczas przesłuchań konkursowych wystąpiły dzieci z zespołu Narewskiego Ośrodka Kultury w Narwi.
Czytaj całość
 
Festyn ludowy w Narwi (1994)
festyn narew28 sierpnia 1994 roku na rynku w Narwi odbył się festyn ludowy zorganizowany przez Białoruskie Towarzystwo Społeczno-Kulturalne przy współpracy z Narewskim Ośrodkiem Kultury. Podczas festynu wystąpiło wiele zespołów: „Cegiełki” z Lewkowa Starego, „Wasiloczki” z Bielska Podlaskiego, „Tyniewiczanki” z Tyniewicz Dużych, Kapela „Kaziuki” z Białegostoku, zespół „Pronar” z Narwi, Bracia Ostapczuk z Gródka, dziecięca grupa taneczna z Narwi, zespół „Real” z Krzywca oraz zespół z Gródka.
Czytaj całość
 
Spotkanie zespołu Tyniewiczanki ze sponsorami (1994)
tyniewiczankiWystęp zespołu Tyniewiczanki podczas spotkania ze sponsorami w dniu 4 listopada 1994 roku.
Czytaj całość
 
Choinka w Klubie Seniora w Narwi (1995)
choinka seniorzySpotkanie choinkowe Klubu Seniora w Narwi, które odbyło się 21 stycznia 1995 roku w Narewskim Ośrodku Kultury.
Czytaj całość
 
Zapusty w Klubie Seniora w Narwi (1995)
zapusty seniorzySpotkanie zapustowe Klubu Seniora w Narwi, które odbyło się 21 lutego 1995 roku w Narewskim Ośrodku Kultury.
Czytaj całość
 
Dzień Kobiet w Klubie Seniora w Narwi (1995)
dzien kobiet seniorzy7 marca 1995 roku Narewski Ośrodek Kultury zorganizował Dzień Kobiet dla Pań z Klubu Seniora. W programie znalazł się montaż słowno-muzyczny w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej w Narwi pod kierownictwem Pani Ireny Dulko. Wystąpiła również młodzieżowa grupa teatralna „Dzieci Pani Ewy” z Hajnówki.
Czytaj całość
 
Występ w szkole z okazji Dnia Kobiet (1996)
dzien kobiet szkolaW dniu 9 marca 1996 roku z okazji Dnia Kobiet Narewski Ośrodek Kultury zorganizował wieczór artystyczny na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Narwi. Na program złożyły się występy młodszej i starszej grupy tanecznej NOK pod kierunkiem Anny Baran oraz przedstawienie pt. „Nic nie wart świat bez kobiety” w wykonaniu Młodzieżowego Teatru Amatorskiego z Narwi pod kierownictwem Ewy Alimowskiej.
Czytaj całość
 
III Wojewódzki Przegląd Scenek Obrzędowych (1996)
scenki obrzedowe12 maja 1996 roku w Narewskim Ośrodku Kultury odbył się III Wojewódzki Przegląd Scenek Obrzędowych, którego organizatorami byli Białoruskie Towarzystwo Społeczno-Kulturalne w Polsce oraz NOK. W przeglądzie udział wzięły zespoły ludowe przybyłe do Narwi z Czeremchy, Dubicz Cerkiewnych, Czyż, Zbucza, Krasnowsi oraz zespół Tyniewiczanki z Tyniewicz Dużych pod kierownictwem Pani Walentyny Frankowskiej. Nieświadomie wszystkie zespoły przygotowały scenki obrzędowe według klucza weselnego. Między innymi było to skubanie pierza na kołdrę panny młodej, swaty, czy pieczenie korowaja.
Czytaj całość
 
Dzień Działacza Kultury w Narwi (1996)
dzien dzialacza kulturyUroczystość z okazji Dnia Działacza Kultury odbyła się 8 czerwca 1996 roku w sali świetlicowej firmy Pronar w Narwi. Podczas uroczystości wystąpili: zespół wokalno-instrumentalny Pronar pod kierownictwem Pana Eugeniusza Szemieta, dziecięca grupa taneczna Narewskiego Ośrodka Kultury prowadzona przez Annę Baran, Amatorski Teatr Młodzieżowy pod kierownictwem Ewy Alimowskiej, folklorystyczny zespół ludowy Tyniewiczanki z Tyniewicz Dużych oraz Kapela Pana Jana.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 11 - 20 z 54
 
Joomla Templates by Joomlashack